Ми працюємо:
Пн – Пт: з 9.00 до 18.00
Сб – Нд: Вихідний
Контактні телефони:
+38 095.411.27.05
+38 096.029.13.94
E-mail:
info@f.org.ua

Twitter тестує спільноти – аналог груп в Facebook

5
(1)

Twitter почав тестувати нову функцію Communities, яка дозволяє створювати групи на основі конкретних інтересів. Про це повідомляється в блозі сервісу.

Тепер користувачі Twitter можуть бути запрошені в початковий пул спільнот, серед яких #AstroTwitter, #DogTwitter, #SkincareTwitter і #SoleFood.

Приєднавшись до товариства, вони зможуть відправляти твіти безпосередньо іншим користувачам, а не тільки своїм передплатникам. Відзначати твіти як сподобалися і відповідати на них можуть тільки учасники групи.

Аналогічно групам в Facebook і сабреддітам в Reddit, у будь-якого суспільства в Twitter будуть власні модератори, які зможуть встановлювати правила, запрошувати нових учасників і видаляти людей з групи.

Twitter запросив кілька користувачів для створення перших громад. Повідомити про свій інтерес до нової функції можна, заповнивши форму.

На даний момент всі спільноти доступні тільки на запрошення, але в Twitter працюють над тим, щоб користувачам було простіше знаходити цікаві групи і приєднуватися до них.

В майбутньому спільноти займуть центральне місце на головній панелі навігації в мобільному додатку Twitter.

Про те, що Twitter працює над спільнотами, вперше стало відомо в лютому.

Оцінити сторінку

Середній рейтинг 5 / 5. Голосів 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Author avatar
Frame studio
http://www.f.org.ua

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *