Поширити
Контатки
ПРОКРУТИ
Категорії
//Facebook Messenger отримав ряд нових функцій в честь свого 10-річчя

Facebook Messenger отримав ряд нових функцій в честь свого 10-річчя

Facebook оголосив, що в цьому місяці з додатком Messenger виповнюється 10 років. На честь ювілею сервіс отримав ряд нових функцій, а також кілька тематичних оновлень, приурочених до дня народження.

Так, в Messenger з’явилися святкові версії кількох існуючих функцій, таких як AR-ефекти, стікери і теми для чату.

Користувачі також зможуть відправляти гроші друзям в якості подарунка на день народження за допомогою Facebook Pay. Ця функція працює так само, як і інші грошові перекази в сервісі, але в супроводі святкової анімації.

У додатку також з’явилася нова міні-гра «Poll Game». Ця функція дозволяє друзям голосувати за певні активності прямо в чаті, щоб визначитися, чим зайнятися.

Нові ефекти в честь дня народження, опитування і подарунки на день народження запускаються вже сьогодні. Messenger також анонсував нову функцію «Word effects», яка дозволить користувачам об’єднувати емодзі з конкретним словом або фразою для виклику певних анімацій в чаті – аналогічно ефектів в iMessage.

Ще одним нововведенням став новий спосіб ділитися Facebook-контактами в Messenger. Для цього достатньо вибрати потрібний контакт на вкладці «Люди», в меню натиснути пункт «Поділитися контактом» і вибрати адресата. Контакт з’явиться в чаті з цим користувачем.

 

Нагадаємо, що в цьому місяці Facebook почав тестувати повернення деяких функцій з Messenger в основну програму соцмережі. На даному етапі це голосові та відеодзвінки.

 

#frame #framestudio #webstudio #сайтдизайн #вебсайт #вебстудія #news #новости #event #facebook #insta #social #messenger #blog #блог #liketeam #liking #like4like #поставьлайк #лайк #нравится #лайки #лайкните #фоллоуми #followmeplease #follows #follow #followus #подпишись #подписка

  • 9 переглядів
  • 0 Коментар

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2016 – 2021 Powered by Frame Web Studio

Контатки
Закрити