Ми працюємо:
Пн – Пт: з 9.00 до 18.00
Сб – Нд: Вихідний
Контактні телефони:
+38 095.411.27.05
+38 096.029.13.94
E-mail:
info@f.org.ua

Instagram запускає рекламу на вкладці «Shop» по всьому світу

5
(1)

Instagram приступив до глобального запуску реклами на вкладці «Shop». Новий формат з’явиться в усіх країнах, де доступний цей розділ. Тестування реклами в розділі «Shop» було розпочато раніше в цьому місяці. Воно проводилося на території США.

На даний момент товари в «Shop» показуються у вигляді сітки з квадратних плиток, розташованих у два стовпці. Рекламні оголошення помічені ярликом «Sponsored» (в нижньому лівому кутку зображення).

По кліку на оголошення відкривається сторінка з інформацією про товар, де доступні більш докладні відомості, а також додаткові фото та інші товари від бренду. Користувачі можуть зберегти товар з оголошень в художній альбом або відправити його другу. При тривалому натисканні на товар з’явиться можливість приховати оголошення або поскаржитися на нього.

Нагадаємо, що новий розділ «Shop» з товарами від брендів і блогерів з’явився в Instagram в липні 2020 року. Спочатку він був доступний на вкладці «Пошук і цікаве». У листопаді Instagram додав вкладку «Shop» на нижню панель навігації між кнопками пошуку та особистого облікового запису.

Українські користувачі можуть потрапити на цю вкладку з розділу пошуку, вибравши розділ «Магазини».

Оцінити сторінку

Середній рейтинг 5 / 5. Голосів 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Author avatar
Frame studio
http://www.f.org.ua

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *