Ми працюємо:
Пн – Пт: з 9.00 до 18.00
Сб – Нд: Вихідний
Контактні телефони:
+38 095.411.27.05
+38 096.029.13.94
E-mail:
info@f.org.ua
Скільки коштуватиме розробка сайту?

Ми формуємо вартість проектів виходячи з їх складності та обсягів робіт, ми не виставляємо якусь уявну стандартну вартість – все розраховується індивідуально під ваш проект, для того, щоб дати вам точну відповідь на питання, нам необхідно з’ясувати, який вам потрібен веб-сайт, які цілі ви ставите перед ним, наскільки складна його структура і логіка, яка кількості типових сторінок / розділів/товарів і т.д.

Як затверджуєтсья дизайн?

Дазайн вашого майбутьнього сайту розробляєтсья та затверджується у такій послідовності:

 • Розробляємо прототип дизайну, візуальне розміщення текстових блоків, кнопок, фото-відео контенту і т.д
 • Затверджуємо прототип
 • Стилізуємо прототип, додаємо фото, текстові матеріали, підбираємо кольорову палітру, шрифт і т.д
 • Затверджуємо стилізований прототип
 • Проводимо верстку
Скільки потрібно часу на розробку?

Термін створення сайту залежить від складності Вашого проекту функціоналу, кількості сторінок, складності дизайну і т.д. Чим більше фунцкціоналу має виконувати сайт тим він складніший, і тим більше часу займе його розробка. Середній термін розробки web-сайту складає 14-20 робочих днів (не враховує процесу узгодження дизайну, внесення поправок, а також можливих затримок у наданні матеріалів з боку замовника). Терміни розробки та здачі проекту ми завжди прописуємо у договорі.

Чи входить у вартість наповнення сайту?

Наповнення сайту не входить у базову вартість, у більшості випадків наші клієнти самостійно вносять інформацію на на свої інтернет-ресурси. При розробці вноситься вся базова інформація на (головну сторінку, розділи про компанію/контакти/послуги), та якщо ви не маєте бажання чи часу займатись наповненням ми можемо виконати наповнення сайту інформацією ( вартість наповнення розраховується погодинно, даний вид розрахунку є оптимальним адже 99% замовників надає інформацію частинами та з інтервалами у часі)

Як відбувається процес розробки?

Розробка сайту відбувається за відпрацьованим нами чітким алгоритмом, а саме:

1. Знайомство з клієнтом та бізнесом
2. Обговорення ключових моментів
3. Заповнення клієнтом брифу на розробку
4. Розробка детального технічного завдання
5. Створення прототипу та дизайну сайту
6. Затвердження дизайну та верстка
7. Наповнення (оплачується додатково)
8. Тестування
9. Розміщення на хостингу та запуск в мережі

Чи можна перенести дані із старого сайту?

Так, ми можемо перенести всю потрібну вам інформації зі старого сайту на новий. Дана послуга обговорюється та оплачуєтся додатково (в залежності від обєму та складності робіт, та розраховується погодинно)

Ви працюєте по договору?

Ми працюємо тільки по договору  та технічному завданні, з чітко прописаними:

 •  функціоналом
 •  переліком робіт
 •  термінами та цінами

це допомагає в подальшому уникнути спірних ситуацій із замовником, адже терміни та об’єм робіт чітко прописані у договорі!

Чи можна замовити сайт якщо є дизайн?

Так, звісно, якщо у вас вже є готовий дизайн проект для вашого сайту, наша команда виконає якісну верстку вашого дизайну, налаштуємо cms та адмінпанель, при потребі зареєструємо домен та хостинг.

Чи надаєте ви гарантію?

Так, ми надаємо гарантію на розроблені нами сайти терміном мінімум на 2 роки, за умови, що внесення правок чи редагування не будуть проводитись третіми особами. Гарантія анульовується при проведенні робіт на сайті іншими веб студіями чи фрілансерами! Гарантія на сайт свідчення того, наскільки якісно ми робимо свою роботу.

Як обрати тип сайту?

Веб сайт потрібно обирати під ваш вид діяльності, щоб він в повному обсязі міг виконувати поставлені перед ним задачі. Отже, давайте розглянемо основні види сайтів підприємств в інтернеті.

 • Сайт-візитка – це всього кілька сторінок: відомості про компанію, інформація про товари, що продаються / послуги, що надаються, контактні дані. Може бути ще кілька розділів типу Акції, Новини тощо.
 • Лендинг – лендинг або лендинг-пейдж (landing page) – це односторінковий тип сайту для захоплення уваги клієнта для подальшого виконання ним цільової дії. Мінімум будь-чого відволікаючого: на лендингу розміщується тільки ключова інформація, яка здатна зацікавити і спонукати зробити покупку товару або замовити послуги.
 • Корпоративний сайт – це багатофункціональний сайт компанії, призначення якого – як донесення інформації до клієнта, так і безпосередньо переслідування комерційних цілей.
 • Сайт каталог – Під каталогом розуміється сайт з “вітриною” з товарів, але без можливості додати їх в корзину і оформити замовлення. Купівля товарів з каталогу проводиться через e-mail, телефон або інші способи зв’язку з власником ресурсу.
 • Інтернет магазин – це найпопулярніший метод комерції в інтернеті. Всі товари на вітрині, купити їх можна в декілька кліків мишкою
 • Промо сайт – це вид сайтів для проведення конкурсів, акцій, розіграшів призів або презентації чогось нового (наприклад, нова модель автомобіля).
 • Блог – може бути як окремим, так і поєднаним з основним інтернет-ресурсом компанії. Це не засіб спілкування, а трибуна організації, з якою вона доносить потрібну для клієнтів інформацію.
Що таке прототип?

Створення веб-сайту починається зі створення його прототипу. Прототип веб-сайту схожий на проект майбутнього сайту. Чим серйозніший проєкт, тим складнішим і деталізованішим повинен бути прототип сайту.  Веб-прототип дозволяє клієнтам і компанії побачити, як сайт буде працювати на практиці. Прототип класний ще й тим, що дозволяє максимально ідеалізувати майбутній сайт без значних витрат часу і грошей, але з отриманням максимального результату. Прототип можна порівняти з тривимірним дизайном вашого майбутнього будинку.

Чи буде сайт адаптований під мобільні пристрої?

Так, звісно, ми розробляємо сайти виключно із адаптивною версією дизайну, які одинаково зручно та гарно дивитимуться як на стаціонарних пк так і на планшетах та мобільних пристороях.Це обовязкова умова для наших проектів адже наявність адаптивної версії – це вже не рекомендація, а важлива вимога для SEO від Google. Адаптивний дизайн (або адаптивна верстка) – це особливий вид верстки сайту, який враховує характеристики різних пристроїв, забезпечуючи правильне відображення веб-ресурсу на екранах різного розміру.

Що таке CMS?

CMS – це система управління веб сайтом, або ж двигун, містить функціонал для редагування/наповнення/та дизайну вашого сайту. На відміну від самописних сайтів, сайт на базі CMS дозволяє легко редагувати всі потрібні матеріали без залучення веб розробника. На даний момент найпопулярніші CMS вважаються WordPress, Joomla, Opencart. Для наших проектів в якості системи управління використовуємо  WordPress, яка зарекомендувала себе як універсальна система:

 • через її простоту у використанні
 • інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом
 • доступність широкого функціоналу розширень (функції оплати/аналітики/та інструментів)
 • подальшою можливістю розвитку сайту

Що таке хостинг?

Хостинг – це віртуальний дата центр (простими словами жорсткий диск), на якому розміщуються файли та база данних вашого веб ресурсу. Хостинги є різних типів та вартості, цезалежить від таких факторів як:

 • кількість місця на жорсткому диску
 • обєм оперативної памяті
 • потужність процесора і т.д

Хостинг зазвичай підпирається індивідуально під проект, чим складніший та ресурсомісткий сайт (наприклад інтернет магазин із великою кількість товарів та варіацій) тим кращого і надійного хостингу він потребує. Початкова вартість якісного хостингу стартує із 80$/ на рік.

Що таке домен та домена зона?

Домен це адреса вашого сайту за якою вас знаходитимуть користувачі в пошуковій системі, наприклад f.org.ua Домен складається з основного імені та доменної зони, доменні зони бувають наступних типів ua/com/com.ua/ru/if.ua і т.д. Ви можете обрати для реєстрації будь який домен та доменну зону в залежності від ваших вподобань, за умови що таке доменне імя ще ніким не зареєстровано. (вартість домену не входить до вартості розробки веб сайту та оплачується додатково)

Чи робите SEO оптимізацію при розробці?

В базовий пакет при розробці SEO не входить. Дану послугу ви можете замовити додатково до розробки сайту, та для цього потрібно повністю сформувати структуру сайту, кількість сторінок/розділів/товарів та ін., щоб можна було розрахувати об’єм робіт, необхідну кількість часу та вартість. SEO просування може бути як разове так і замовлятись на певний період (1/2/5 місяців). Вартість завжди розраховується індивідуально, в залежності від структури сайту та об’єму робіт.

Як підготувати інформацію для сайту?

Інформація для наповнення вашого веб сайту ми рекомендуємо підготовлювати у наступних форматах та розділити на наступні розділи:

 • Текстова частина – (опис про компанію/опис послуг/контакти/ціни на послуги/посилання в соцмережах) і т.д у текстовому форматі word/txt/pdf.
 • Прайси – (для інтернет магазину) тільки у форматі Exel зі структурованими по розділах, та із зазначенням цін товарами
 • Фотоконтент – для портфоліо/фото офісу/виробництва/чи команди у форматі jpg/jpeg/png та хорошій роздільній здатності. Фото повинні бути посортовані по папках, та підписані за назвою розділу для якого призначені.
 • Відеоконтент – підійде будь який формат.

Чи можна вносити правки в процесі розробки?

Правки по дизайну чи функціоналу можно вносити на будь якому етапі розробки, проте, якщо ви будете вносити корективи у дизайн чи функціонал після того як буде затверджено дизайн та технічне завдання, то ці роботи оплачуються додатково по узгодженні обома сторонами замовник – виконавець.

Залишились запитання?

напишіть нам!

  Оцінити сторінку

  Середній рейтинг 5 / 5. Голосів 98

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.