Поширити
Контатки
//Вийшла нова версія Telegram з відеотрансляціями на необмежену аудиторію

Вийшла нова версія Telegram з відеотрансляціями на необмежену аудиторію

У новій версії Telegram оновився функціонал відеотрансляцій – тепер в них немає обмежень на кількість глядачів.

Транслювати відео з камери або зображення з екрану на необмежену аудиторію можна як в групах, так і в каналах – тепер будь-якому користувачу Telegram може бути власний телеканал з мільйонами глядачів.

Щоб почати трансляцію, потрібно вибрати «Відеочат» в профілі групи або «Трансляція» в профілі адміністрованого каналу.

Пересилання повідомлень в новій версії месенджера стала простіше і зручніше. Якщо натиснути на позначку «Переслати повідомлення» над полем введення, то можна переглянути повідомлення, які потрібно переслати, і змінити налаштування.

Користувач тепер може сам вибирати, чи показувати ім’я початкового відправника, а також зберегти або прибрати підписи до фотографій і медіафайлів. Крім того, можна прибрати зайве повідомлення з пересилання або змінити одержувача, якщо випадково був обраний не той чат.

Також Telegram реалізував швидкий перехід між каналами для того, щоб було зручніше стежити за публікаціями. Тепер все нові повідомлення з каналів, на які користувач підписаний, можна дивитися, не повертаючись у список чатів. Дійшовши до останньої публікації в каналі, потрібно просто потягнути екран вгору, щоб перейти до наступного непрочитаного каналу.

Крім того, в новій версії оновилася панель стікерів, з’явилися нові анімовані емодзі і лічильник непрочитаних коментарів.

Детальніше про всі зміни можна прочитати в блозі Telegram.

Відзначимо, що кілька днів тому Telegram проводив тестування відеотрансляцій з необмеженим числом глядачів в своєму каналі для тестування, що і дозволило очікувати швидкий вихід версії з новим функціоналом.

Раніше стало відомо, що Telegram перейшов позначку в 1 млрд установок по всьому світу. За даними аналітичної компанії Sensor Tower, додаток подолав цей рубіж 27 серпня.

  • 29 переглядів
  • 0 Коментар

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2016 – 2021 Powered by Frame Web Studio

Контатки
Закрити